Nechcete si nechat uklidit? ;-)

Úklid firemních prostor

Úklid firem

Jsme profesionální úklidová společnost se specializací na komplexní úklidové služby pro firemní zákazníky. Realizujeme pro vás úklidy kanceláří, administrativních budov, výrobních hal a provozů.

Administrativní budovy

Věříme, že čistota kanceláří je klíčovým faktorem pro pohodlí zaměstnanců a reprezentativnost vaší firmy. Proto se zaměřujeme na precizní a kvalitní úklid, který zajistí optimální pracovní prostředí.

Výrobní haly a provozy

Úklid firem

Velmi dobře známe specifické požadavky na jejich úklid. S našimi zkušenými týmy jsme připraveni se o jeho důkladné provedení profesionálně postarat. Odstraňujeme nečistoty, prach a další znečištění, které mohou ovlivňovat produktivitu a bezpečnost výrobních procesů. S použitím profesionálních čisticích prostředků a techniky poskytujeme efektivní a kvalitní úklidové služby. Při úklidu výrobních hal se zvláštní péčí dbáme na bezpečnost a dodržování příslušných hygienických a bezpečnostních standardů.

Vaše spokojenost je naší prioritou. Veškeré práce provádíme kvalitně a s precizností pro nejlepší možný výsledek naší práce. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a harmonogram prací přizpůsobujeme na míru danému objektu a potřebám provozu.

Rádi se s vámi sejdeme, abychom vám představili podrobnosti a vytvořili individuální cenovou nabídku.

Kontaktujte nás prostřednictvím našeho webového formuláře nebo telefonicky na lince 800 997 799.

Nezávazně poptat

Kde nás najdete

ŠEDOVÁ clean service, o.p.s.

Provozovna:
Budovatelská 872/51 / Rohatec 696 01

Volejte zdarma 800 99 77 99
Volat můžete Po – Pá 8.00 - 16.30 hod
nebo využijte poptávkový formulář