Nechcete si nechat uklidit? ;-)

Střechy a fasády

Čištění fasády

Společnost ŠEDOVÁ clean service nabízí profesionální a kvalitní čištění fasád a střech s využitím moderních plošin pro výškové práce. S naším týmem kvalifikovaných odborníků a vysoce účinnými technikami zajistíme dokonalou péči o vaše exteriéry.

Čištění fasád:

Provedeme důkladné čištění fasád z různých materiálů, včetně omítek, cihel, kamene a dalších povrchů. Odstraníme nečistoty, řasy, plísně, mastnotu a všechny nežádoucí skvrny.

Využíváme šetrné a ekologicky příznivé čisticí prostředky pro dlouhodobou ochranu fasády.

Čištění střech:

Provedeme bezpečné a precizní čištění různých typů střech, tašek pálených i betonových.. Zajišťujeme odstranění nečistot, mechu, lišejníku a usazenin, které mohou poškozovat vaši střechu. Pracujeme s ohledem na ochranu střešních materiálů a životního prostředí.

Výškové práce a plošiny:

Čištění fasády

Pro čištění fasád a střech ve větších výškách používáme moderní certifikované techniky. Pro bezpečnost a efektivitu zvolíme optimální metodu, zahrnující použití plošin nebo jiných výškových zařízení. Naši odborníci mají dlouholeté zkušenosti a dodržují všechny bezpečnostní normy.

Nechte své fasády a střechy v naší péči a užijte si krásně čisté a zachovalé exteriéry. Náš tým se postará o všechny detaily a zajistí, aby vaše nemovitost vypadala jako nová.

Kontaktujte nás pro více informací a nezávaznou cenovou nabídku. Vaše spokojenost je naší motivací!

Volejte zdarma 800 997 799 nebo využijte náš poptávkový formulář.

Nezávazně poptat

Kde nás najdete

ŠEDOVÁ clean service, o.p.s.

Provozovna:
Budovatelská 872/51 / Rohatec 696 01

Volejte zdarma 800 99 77 99
Volat můžete Po – Pá 8.00 - 16.30 hod
nebo využijte poptávkový formulář