Nechcete si nechat uklidit? ;-)

Úklid bytů a rodinných domů

Úklid domácností

Vítáme vás v naší profesionální úklidové službě ŠEDOVÁ clean service. Nabízíme všechny druhy úklidových prací pro každou domácnost. Byt nebo dům, malý nebo velký, nový nebo starší? Je to prostě místo, kde žijete a rádi vám pomůžeme, abyste se v něm cítili čistě a bezpečně.

Jednorázové a speciální úklidy – pro každou příležitost

Potřebujete jednorázový úklid pro speciální příležitost? Jsme specialisté na tyto práce. Nabízíme jednorázový úklid pro různé situace, jako je úklid před vánočními a velikonočními svátky, nebo před rodinnými oslavami apod.

Postavební úklidy

Úklid domácností

Provádíme také speciální úklidy po dokončení stavby či rekonstrukce nebo po malířích. Samozřejmostí je u nás vždy použití profesionální úklidové techniky a kvalitních čisticích prostředků.

Generální úklid – provoněná a blyštivá domácnost

Přemýšlíte nad kompletním prozářením a provoněním vaší domácnosti? Pak je právě generální úklid to pravé, co vám můžeme nabídnout. Postaráme se o každý detail, neopomeneme jediné smítko prachu a důkladně se zaměříme na každý koutek. Nechte tuto nelehkou práci na nás a vaše domácnost bude opět svítit čistotou a svěžestí.

Pravidelný úklid – naplánovaný podle vašich představ

Úklid domácností

Společně se dohodneme na balíčku služeb a připravíme detailní úklidový plán včetně kalkulace jednotlivých prací a časového harmonogramu.

Pro bližší informace a rezervaci našich služeb volejte zdarma 800 99 77 99 nebo využijte poptávkový formulář.

Nezávazně poptat

Kde nás najdete

ŠEDOVÁ clean service, o.p.s.

Provozovna:
Budovatelská 872/51 / Rohatec 696 01

Volejte zdarma 800 99 77 99
Volat můžete Po – Pá 8.00 - 16.30 hod
nebo využijte poptávkový formulář