Vánoce se blíží a my už přemýšlíme nad úklidem, přidejte se ;-)

Úklid a čištění

Pravidelný i jednorázový úklid

Uklizečka

PRAVIDELNÝ ÚKLID – KOMPLEXNÍ ÚKLID BEZ STAROSTÍ

Úklid je vhodný pro časově vytížené obyvatele bytů, obytných domů. Můžeme se domluvit na balíčku služeb podle vlastních představ, na konkrétní hodině. Připravíme návrh úklidového plánu a kalkulaci úklidových prací se zajištěním profesionální úklidové techniky a úklidových prostředků.

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID

Typickým příkladem pro jednorázový úklid je úklid před vánočními a velikonočními svátky, úklid po dokončení stavby, úklid po malířích. Rozsah úklidu provedeme podle vašich představ, zpracujeme plán prací s komplexní cenovou nabídkou.

PRAVIDELNÝ DENNÍ ÚKLIDOVÝ SERVIS

Průběžně budeme zajišťovat běžný denní úklidu, mytí nádobí, úklid kuchyňských prostor a další služby podle individuálních požadavků. Přizpůsobíme úklidové služby vašim časovým požadavkům.

Úklid firemních prostor

Realizujeme úklidy kanceláří pro firmy, administrativní budovy a podniky.

Kanceláře jsou prostorem kde lidé tráví několik hodin denně prací, ale zároveň i vizitka Vaší firmy, proto je důležité udržovat je čistotě. V čisté uklizené kanceláři se zaručeně lépe pracuje a reprezentuje Vaše firma.

Ke každému úklidu přistupujeme s precizností a kvalitou pro nejlepší možný výsledek naší práce.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a harmonogram prací přizpůsobujeme na míru danému objektu a potřebám zákazníka. Děláme to proto, aby nebyl narušen chod firmy, probíhající jednání, porady, aby nebyl nikdo rušen pro práci.

Generální a speciální úklid

Přemýšlíte nad kompletním prozářením a provoněním vaší domácnosti? Pak právě generální úklid je to pravé, co vám můžeme nabídnout. Během generálního úklidu neopomeneme jediné smítko prachu, jedinou špínu a vyčistíme vše dokonale.

Základem generálního úklidu je úklid běžný, avšak vše je proveden více do hloubky a detailně. Nad rámec běžného úklidu také vyčistíme světla a lustry, otřeme prach na hůře dostupných policích, skříních apod. Nabízíme kompletní hloubkové čištění kuchyně a toaletu s koupelnou čistíme detailně tak, že po nás zbude jen provoněný blyštivý prostor. K dovršení kompletního generálního úklidu také myjeme všechna okna.

Uklizečka

Velký úklid a malé starosti

Potřebujete zařídit generální úklid velkých či malých rozměrů velmi efektivně, ekonomicky a bez starostí? Nabízíme vám komplexní řešení vašeho problému. Velké starosti s velkým úklidem vyřešíte rychlým kontaktním telefonátem na 800 99 77 99.

Mytí oken, rámů a výloh

Nabízíme profesionální a precizní mytí oken včetně jejich leštění.

Čistíme znečištěná okna od běžných nečistot, po malířích, stavebních i dokonce řemeslných pracích.

Postaráme se o Vaše okna i v rámci jarního úklidu, nebo zařídíme čistá okna během Vánočních svátků.

Poskytujeme službu mytí oken v domácnostech (v bytech a rodinných domech), firmách, kancelářích, i ve školách a školkách. Standardně také zajišťujeme mytí oken ve výškách z plošiny. Nově využíváme demineralizovanou vodu pro perfektní výsledek.

Čištění koberců a čalounění

Extrakční metoda čištění koberců.

Čištění mokrou cestou do čištěné látky je pod tlakem vstřikována vlažná voda s naším vyráběným speciálním ekologickým čistícím prostředkem, a následně je ihned vysávána zpět do sběrné nádoby. Uvolňování a odstraňování nečistot probíhá v jednom pracovním kroku. Koberec je totiž jedním z největších rezervoárů prachu a roztočů, kterým se velice daří.

Roztoče, mikroskopičtí tvorové, zejména ve znečištěném koberci, čalounění, tkanině či potahu, způsobují celou řadu zdravotních problémů.

K co nejvyšší možné ochraně a vyvarování se alergických reakcí se doporučuje provádět důkladné čištění koberce, sedacích souprav, matrací a jiného čalouněného nábytku alespoň 1 nejlépe 2x za rok, což je minimum. Pravidelné čištění hubí roztoče a oživuje původní vzhled a barvu koberce a čalounění. Po vyčištění koberce doporučuji provést impregnaci koberců.

Jaké jsou výhody extrakčního čištění koberců?

Uklizečka
  • rychlé a šetrné čištění koberců
  • možnost využití na kusové i celoplošně lepené koberce
  • dokonalé vyčištění koberce na povrchu i do hloubky vlákna
  • vhodné i na velmi znečištěné koberce

Které druhy koberců čistíme?

  • ze syntetických/umělých vláken i vlněné koberce
  • předložky
  • celoplošné i kusové koberce
  • běhouny na chodbách
  • +-čistící zóny
  • koberce na schodištích a kobercové nášlapy

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PODLAH

Profesionální hloubkové čištění podlahových krytin a betonu za použití podlahového mycího stroje nebo jednokotoučového stroje s kartáčem (padem) a průmyslového vysavače, to vše mokrou cestou.

Používáme vysoce účinný čisticí prostředek, který odstraňuje odolné skvrny, nečistoty a mastnotu z podlahy, např. betonové podlahy, PVC, vinylové podlahy, dlažba atd.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PODLAH

I při pravidelném úklidu podlahy si ani nevšimnete, že se pomalu stává po určité době zašlá a opotřebovaná.  Jde o normální jev, protože běžné vytírání podlahy nedokáže dostat nečistoty ze všech pórů materiálu. Stačí jedno zkušební vyčištění části Vaší podlahy strojem a sami můžete porovnat, jak Vaše podlaha vypadala, když byla mladší.

IMPREGNACE

Proniká do pórů a vytváří tenký film, který chrání povrch před tvorbou vápenných usazenin a zvyšuje jeho odolnost proti nečistotám.

Vhodná pro savé materiály jako žula, mramor, pálená cihla, přírodní kámen.

VOSKOVÁNÍ PODLAH

Metalický vosk je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin.

Voskem ošetřená podlaha má dlouhodobě atraktivní vzhled, méně se špiní a snadno se udržuje v čistém stavu pomocí neutrálních čisticích přípravků.

Strojové čištění podlah

Strojové čištění podlah zahrnuje zametení nebo vysátí hrubých nečistot a následné strojové mytí podlah různých typů a materiálů.

Rozsáhlé podlahové plochy jsou čištěny výkonnými mycími automaty.

ČIŠTĚNÍ FASÁD, MYTÍ OKEN A VÝŠKOVÉ PRÁCE POMOCÍ PLOŠINY

Pracovní výška: 14m
Boční dosah: 7m

Mytí oken, střech, fasád a výškových nedostupných míst. Možnost zapůjčení plošiny i s obsluhou. Obsluha při pronájmu plošiny je řádně zaškolená.

Pracovní plošina je flexibilní na rozdíl od lešení, které musíte rozkládat a přesouvat. Cenové náklady na plošinou jsou nižší a z hlediska bez-pečnosti při práci odpadá riziko pádu z lešení.

Kde nás najdete

ŠEDOVÁ s.r.o.
Perucká 2522/1 / Praha 2 120 00

PROVOZOVNA SPOLEČNOSTI:
Budovatelská 872/51 / Rohatec 696 01

Volejte zdarma na zákaznickou linku
800 99 77 99
Volat můžete každý den od 7 do 15 hodin.