Rychlý kontakt: 774 553 941 nebo 518 345 150

Úklidové a čistící práce

Uklizená místnost
Zájemci o čištění nebo jen informace volejte: 774 553 941 nebo 518 345 150

Kde uklízíme?

Nejvíce uklízíme například na Hodonínsku, Břeclavsku, v Brně... Úklid ale provádíme i ve vzdálenějších regionech, například Olomouc, Mikulov, Veselí nad Moravou, Zlínsko, Hustopečsko, Brněnsko... Pokud zde není uvedené místo, které chcete uklízet, zavolejte a zjistěte více.

PRAVIDELNÝ ÚKLID – KOMPLEXNÍ ÚKLID BEZ STAROSTÍ

Úklid je vhodný pro časově vytížené obyvatele bytů, obytných domů. Můžeme se domluvit na balíčku služeb podle vlastních představ, na konkrétní hodině. Připravíme návrh úklidového plánu a kalkulaci úklidových prací se zajištěním profesionální úklidové techniky a úklidových prostředků.

Umívání nádobí

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID

Typickým příkladem pro jednorázový úklid je úklid před vánočními a velikonočními svátky, úklid po dokončení stavby, úklid po malířích. Rozsah úklidu provedeme podle vašich představ, zpracujeme plán prací s komplexní cenovou nabídkou

PRAVIDELNÝ DENNÍ ÚKLIDOVÝ SERVIS

Průběžně budeme zajišťovat běžný denní úklidu, mytí nádobí, úklid kuchyňských prostor a další služby podle individuálních požadavků. Přizpůsobíme úklidové služby vašim časovým požadavkům.

ÚKLIDOVÉ PRÁCE

Čištění aut

Máme k dispozici pro úklidové práce strojový park špičkové techniky značky Kärcher. Využíváme mycí, leštící, čistící i kombinované stroje, profesionální vysavače, parní čistič na kompletní úklid domácností a čistící stoje na koberce a čalounění - textilní, kůže, broušená kůže.

Kompletní portfolio služeb poskytujeme na profesionální úrovni za použití špičkové techniky. Naši zaměstnanci jsou pečlivě prověřeni a průběžně kontrolováni. Veškeré služby zajišťujeme rychle a kvalitně s důrazem na individuální přístup.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT

Čištění - vysavač

DEZINFEKCE A NEUTRALIZACE ZÁPACHŮ OZÓNEM

Provádíme dezinfekci ozónovým generátorem dopravních prostředků (osobních aut, autobusů aj.), bytů, domů, kanceláří aj.

Dezinfekce ozónem je nejúčinnější ekologická metoda, která:

Co je Ozón

Pro dosažení ideálních výsledků dezinfekce a odstranění zápachu by měl být prostor před ozónováním důkladně uklizený a vyčištěný. Doporučujeme tuto dezinfekci provést po extrakčním čištění čalounění v interiéru vozu, koberců a sedacího nábytku v místnostech.

Doplňkové služby

SANITÁRNÍ TECHNIKA VČETNĚ SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU

Čištění - nástroje, sanita
Logo Šedová - úklid a čištění

ŠEDOVÁ clean service, o.p.s.

Budovatelská 872/51
696 01 Rohatec
IČ: 293 76 351

Provozovna: Havlíčkova (areál firmy HaSt s.r.o.), 693 00 Hustopeče

zakazky@sedova.cz, www.uklidsedova.cz

Kde uklízíme: Hodonínsko, Břeclavsko i Olomouc, Mikulov, Veselí nad Moravou, Zlín, Hustopečsko ...

Logo EU - Evropský sociální font